[Дата размещения новости на сайте 2024-01-17 11:12:39]
Основні правила інформаційної безпеки: як розпізнати бота?
[ полный текст новости ]
Усі користувачі соціальних мереж рано чи пізно зіштовхуються з таким явищем, як “боти”. Це коли під публікацією або відео з’являються різні коментарі від невідомих облікових записів, з провокативними та емоційними закликами. При чому, ці коментарі навіть можуть не мати жодного стосунку до тематики публікації.
Зазвичай такі аноніми відпрацьовують росіянські наративи, формулюючи коментарі за пропагандистськими методичками. Фото профілю або відсутнє, або картинки котиків, квіточок чи щось патріотичне, згенероване штучним інтелектом.
Імітуючи живих людей, вони можуть створювати на своїх сторінках вигляд активної діяльності. Зазвичай – це суцільні репости. Боти не генерують власний контент, лише беруть інший, готовий. Або пуста сторінка, не наповнена. Оскільки такі сторінки не мають тривалої історії, за день на них може бути дуже багато репостів.
В друзях у ботах можуть бути такі ж самі боти. Таким чином створюється видимість авдиторії, яка лайкає, коментує, репостить. Боти постійно ведуть дуже активну діяльність. Постійно і багато пишуть коментарів, лайкають як публікації, так і певні коментарі під ними, репостять. Звичайна людина набагато менше бере саме такої участі в соцмережах, здебільшого – пасивний перегляд.
Якщо розпізнали бота – видаляйте такі коментарі й обов’язково поскаржтеся на його обліковий запис.
З питань розміщення, співробітництва та реклами звертайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com Адміністрація сайту не несе відповідальності
за розміщену інформацію в розділах оголошень та форумі.